درباره ما

img
img
img
img
shape
shape

چرا zClass؟

شاید بپرسید هدف از انتخاب اسم zClass برای این سایت آموزشی چییست؟ این سوالی است که خیلی از همکاران و دوستان می پرسند!

این سامانه مخصوص آموزش گروه سنی z می باشد. گروه سنی zبه افراد زیر بیست سال که نسل کودک و نوجوان به شمار می آیند، گفته می شود.

هدف اصلی این سامانه ارائه خدمات آموزشی و پرورشی به افراد زیر 15سال (گروه سنیZ) می باشد و دلیل اصلی نام گذاری این سامانه همین ویژگی است.

همانطور که می دانید پایه های آموزش و پرورش در سنین زیر 15 سال بنا می شود. از این حیث تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا گام هایی برای محقق شدن این هدف بزرگ برداریم. در اصل، آموزش به طرز صحیح زمانی رخ می دهد که همراه با آرامش باشد و پرورش روح دانش آموز را در بر داشته باشد. در واقع فقط آموزش به این روش است که منجر به آینده ی درخشان فرزند شما خواهد شد.

اولیای گرامی، اهمیت پرورش در قرن اخیر بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ی ما می دانیم که هزینه ی صحیح و برنامه ریزی درست در این باب، سرمایه گذاری برای پیشرفت و سازندگی آینده فرزندمان است.

امروزه شیوه های مختلفی برای آموزش طراحی شده است اما تاکید می کنم که این سامانه راه اندازی شده است تا آموزش به همراه پرورش را معنی دار کند.

« پس لطفاً به روح فرزند خود اهمیّت دهید »

چرا باید به zClass اعتماد کنیم؟

تمامی اطلاعات موجود در این سامانه، چه علمی و چه مشاوره ایی از سه فیلتر عبور می کند و این اطمینان را می دهد که محتوی داده شده به شما کاملا درست و بدون نقص است.

آموزش و پرورش را از چه زمانی شروع کنیم تا نتیجه ی بهتری حاصل شود؟

در سالهای اخیر، برنامه ریزی و درس خواندن جهت ارتقاء سطح تحصیل و ورود به دانشگاه و به طبع آینده ی بهتر، از دوره ی متوسطه ی دوم آغاز شده است که این زمان برای شروع و تکامل شخصیت اجتماعی فرزندان ما بسیار دیر است. بهتر است برای داشتن فرزندانی خود ساخته، خودباور و خودآموز، آموزش و پرورش فرزند خود را از بدو ورود به دبستان آغاز کنیم و توجه داشته باشیم که این دوران مهمترین دوره ی تربیتی فرزند ماست.

« موفقیت فرزند خود را از کودکی برنامه ریزی کنیم »

امید آنکه بتوانیم بهترین ها که شایسته شماست را در اختیار شما قرار دهیم و در رشد و تعالی فرزندان شما موثر واقع شویم

محصولات شاخص zClass

1- فیلم های معلم شو

این فیلم ها شامل روش تدریس درست کتب درسی در هر پایه می باشد. به عبارت ساده تر نحوه ی تدریس درست، طبق آخرین تغییرات آموزش و پرورش در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

مخاطب اصلی این فیلم ها چه کسانی هستند؟ معلمان، دانشجو معلم ها، اولیا و تمام کسانی که به امر آموزش علاقمند هستند.

2- جزوات 300 سوال

این جزوات شامل 300 سوال تشریحی از تمام فصل های کتاب با هدف تدریس به روش حل سوال می باشد که این سوالات در سه سطح آسان، متوسط و سخت و تکیه بر مراحل یادگیری (ادارک- تثبیت- تسلط) تألیف شده است.

3- فیلم های آموزشی دبیران

این فیلم ها برای هر مقطع به صورت جداگانه می باشد و تخصص هر آموزگار در ساخت این فیلم ها در نظر گرفته شده است، که برخی از آن فیلم ها در استودیو zClass آماده شده و برخی دیگر توسط دبیران و آموزگاران عزیز در سطح کشور گردآوری شده است.

4- مشاوره ی تحصیلی و روانشناسی

در این بخش با توجه به استعدادها و توانایی های فردی هر دانش آموز، برای او برنامه ریزی منحصر به فردی انجام داده ایم همچنین مشاوره ی روانشناسی برای تمامی اولیای دانش آموزان گروه سنی z در نظر گرفته ایم. که همزمان با آموزش، پرورش روحی دانش آموز را نیز با کمک اولیا پیش ببریم.

این سامانه ی آموزشی با تحقیق، مطالعه و تلاش شبانه روزی، تمام توان خود را در راستای ارتقای سطح علمی و تربیتی فرزند شما به کار گرفته است تا بتواند نهایت اعتماد خواننده را جلب و از حمایت وی برخوردار شود.

سایت تخصصی آموزشی zClass با هدف ارج نهادن به فعالیت های معلمان و ایجاد یک تحول عظیم در امر آموزش، از معلمان و اساتید محترم کل کشور دعوت به همکاری می نماید.

zClass کامل ترین و جامع ترین منبع آموزشی مخصوص گروه های «ابتدایی» و «متوسطه ی اول» می باشد که محتواهای آموزشی شامل «فیلم های آموزشی» «جزوه» و «نمونه سوال » جمع آوری کرده و در سایت بارگذاری می کند.

مزیت های همکاری با ما

  • کار به صورت دور کاری و مجازی می باشد.
  • ویراستاری علمی و تایپ مطالب دست نویس و ارسال یک نسخه ی فیزیکی از آن برای مؤلف
  • ساخت پنل شخصی با بیوگرافی و عکس خودتان و مشاهده آن توسط تمامی دانش آموزان از سراسر کشور
  • بارگذاری محتوا در سایت با نام دبیر
  • مشخص بودن تعداد فروش و دانلود محتوای شما
  • دریافت درصد حق التألیف توافق شده طبق قرارداد از طریق دکمه تسویه در پنل، ظرف دو روز کاری

نحوه ی همکاری با ما

ارسال یک نمونه ی کار یا محتوای آموزشی از قبل آماده شده برای ما و بررسی محتوا توسط تیم علمی zClass و برقراری ارتباط با شما از طرف ما

راه های ارتباطی با ما

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، کوچه یادگاری، ساختمان استقلال، طبقه 2، واحد 5

آدرس پست الکترونیک: zClass.ir@yahoo.com

شماره واتس اپ: @+989056148877

کانال تلگرام: @zClassir

آدرس اینستاگرام: @zClass.ir

اگر مایل به همکاری هستید یک نمونه از کار خود را برایمان ارسال کنید و همکارانی که مایل به همکاری در این زمینه هستند به ما معرفی کنید.

بالا